Wtorek, 16 kwietnia 2024

Słuchaj podczas pracy. Oto pomoc w wyborze słuchawek.

2 lutego 2021

Niektórzy lubią odrobinę hałasu podczas pracy, dla innych jest to niezbędny element dnia. Być może Katy Perry pomaga Ci skupić się na arkuszach kalkulacyjnych, a może trochę Bacha pomaga w pracy. Niezależnie od Twoich potrzeb, On Time Supplies ma kilka wskazówek na temat typów słuchawek, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Jeśli preferujesz głębokie słuchanie przy biurku, wybierz słuchawki nauszne.

Słuchawki nauszne są świetne, gdy chcesz słuchać czegoś bardziej szczegółowo lub gdy chcesz po prostu zagłuszyć hałas w biurze za pomocą Art of Noise.

Stereofoniczne słuchawki Deluxe firmy AmpliVox oferują możliwość przełączania między źródłami monofonicznymi i stereofonicznymi, a także zapewniają wygodę podczas długich sesji słuchania dzięki skórzanej wyściółce na wytrzymałej stalowej ramie. Warto również zwrócić uwagę na słuchawki Kensington Noise Canceling Headphones wyposażone w dodatkowy mikroprocesor, który dodatkowo odfiltrowuje hałas z otoczenia. (Mikroprocesor wymaga baterii AAA).

Czasami trzeba się nie wychylać. Wtedy przydadzą się słuchawki douszne.

Słuchawki douszne są świetne do słuchania ulubionych piosenek, a jednocześnie nie zwracają na siebie zbytniej uwagi. Jedno ucho możesz mieć wolne, dzięki czemu ulubiony utwór nie będzie Cię całkowicie odrywał od miejsca pracy.

Kolejną zaletą wkładek dousznych jest względna łatwość i szybkość, z jaką można je używać i zdejmować, czego nie można znaleźć w przypadku wkładek dousznych typu over ear. Słuchawki douszne najlepiej sprawdzają się w przypadku osób, które są średnio mobilne i których uwaga jest często wymagana w ciągu dnia.

Wkładki douszne zizolacją szumów firmy RCA są świetną opcją bezproblemową. Pąki douszne mają mikrofon na linii z opcjami odbierania i kończenia połączeń. Są to świetne rozwiązanie dla tych, którzy często muszą być na połączeniach, ale chcą dopasować się do słuchania muzyki pomiędzy nimi.

Dla wszystkich poruszających się i zmieniających zdanie, nie możesz przegrać ze słuchawkami Bluetooth.

Jeśli rzadko siedzisz przy biurku i ciągle jesteś w ruchu, a może po prostu nie lubisz przewodów, to słuchawki Bluetooth są dla Ciebie. Jasne, że trzeba je ładować, ale tego typu słuchawki rekompensują tę potrzebę większą swobodą i mobilnością. Upewnij się tylko, że nie zgubisz ich w tym całym zgiełku! Słuchawki Bluetooth firmy Bytech oferują to, co najlepsze z obu światów, jeśli chodzi o wygodę użytkowania i przenośność Bluetooth.