Piątek, 24 maja 2024

Dystrybutor materiałów biurowych rozszerza program rabatów hurtowych

2 lutego 2021

W środku spowolnienia gospodarczego i zwiększonego zapotrzebowania na rabaty ilościowe od klientów biznesowych i rządowych, detalista materiałów biurowych, OnTimeSupplies.com rozszerzył swój program rabatów hurtowych o ponad 20%, aby objąć 12,445 materiałów biurowych i produktów mebli biurowych.

Nowy program rabatowy obejmuje materiały biurowe, sprzęt i meble od znanych marek, takich jak Avery, Wilson Jones, Rubbermaid, HON Furniture, Global i Tennsco.

"Nasz Volume Discount Program oferuje klientom najlepsze możliwe ceny dla kupujących na markowe materiały biurowe i meble", powiedział prezes i założyciel Andre Scott. "Ten program okazał się ogromnym sukcesem, a my odpowiedzieliśmy na popyt, znacznie zwiększając liczbę przedmiotów oferowanych w ostatnim kwartale".

OnTimeSupplies.com uruchomił swój program rabatów ilościowych w październiku 2004 roku, i początkowo oferowane zniżki ilościowe z dwunastu różnych producentów, w tym niektórych z największych producentów materiałów biurowych w kraju, w tym Avery, Wilson Jones, Fellowes, Acco i Columbian. We wrześniu 2006 roku program rabatów ilościowych został rozszerzony o najbardziej popularne nazwy w materiałach biurowych i meblach, umożliwiając klientom znaczne oszczędności na takich przedmiotach jak biurka, krzesła, szafki na akta, materiały archiwizacyjne i boazerie biurowe.

O OnTimeSupplies.com: Jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży produktów biurowych, OnTimeSupplies.com przechowuje ponad 40 000 materiałów biurowych i mebli w 70 centrach dystrybucji w całym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.ontimesupplies.com lub zadzwoń pod numer 1-866-501-6055.

OnTimeSupplies.com sprzedaje materiały biurowe, meble biurowe, materiały szkolne, tonery, szafy na akta i wszystko inne, co jest potrzebne dla Twojego biura. Wysyłamy tego samego dnia przez UPS i docieramy do większości naszych klientów w ciągu 1-2 dni roboczych.