Piątek, 12 lipca 2024

Drukarki etykiet do 100 zł: Brother czy Dymo?

6 grudnia 2019

Jeśli prowadzisz działalność związaną z częstą, masową wysyłką produktów, albo w Twojej pracy istotna będzie archiwizacja dokumentów. W takim przypadku na pewno przyda się odpowiednia drukarka etykiet. Dzięki niej szybko i bez konieczności ręcznego wpisywania danych będzie można uzyskać etykiety na paczki, pudełka czy szuflady. Jakie  drukarki etykiet  sprawdzą się dobrze na start?

Drukarka etykiet Brother P-Touch PT-H107

W tym artykule bierzemy pod uwagę kilka drukarek kosztujących do 100 złotych. To urządzenie idealne do małych oraz średnich firm, wydajne usprawniające codzienne obowiązki służbowe, a jednocześnie pozwalające oswoić się z nowym sprzętem. Współpracuje z taśmami, które mają 6 warstw samolaminujących. Taśmy do etykieciarek mogą mieć od 3 do 12 mm szerokości, zmieści się na nich do dwóch linijek tekstu. Parametry drukarki Brother P-Touch PT-H107 ustawić na wygodnym I czytelnym wyświetlaczu LCD, do dyspozycji mamy standardową klawiaturę ABC oraz numeryczną, to wystarczy do tego by poprawnie wprowdzać adresy paczek. Można także wracać do ostatniego zapisu i ponownie go wykorzystać, nie będzie trzeba ponownie wszystkich danych wprowadzać od nowa. Ta drukarka ma aż 9 rodzajów znaków 177 symboli i 8 gotowych ramek, co sprawi, że będzie ona zautomatyzowana w dużym stopniu. Dzięki temu będzie można zaoszczędzić nieco czasu, jest ona lekka, przenośna, ma gilotynę, dlatego nie będą potrzebne nożyczki do cięcia etykiet.

Drukarka Dymo LetraTag LT-100H S0962210

To urządzenie, które przygotowywane jest przez konkurencyjną markę Dymo. Wykorzystać będzie można ją do organizacji pracy w szkole, urzędzie, sklepie. To doskonały na start i nie tylko dlatego, że odznacza się to wysokim stopniem automatyzacji. Lecz będzie można również brać pod uwagę zestaw z dwoma taśmami do etykiet 12 mm na 4m. Dostępne w kolorach niebieskich i różowych.

Drukarka etykiet Dymo LetraTag LT-100H S0962210

Jest w stanie drukować na różnych materiałach, papierze, plastiku, taśmie do prasowania. Samemu będzie można wybierać rozmiar, krój czcionki, obramowanie etykiet do drukarek. Można nawet dodać tam stempel z datą i czasem.

Drukarka Dymo LetraTag QX50

Ostatni proponowany sprzęt do 100 złotych służący do drukowania etykiet to również model Dymo, który ma w komplecie z papierową taśmą do etykiet 12 mm na 4 m. Umożliwia nanoszenie danych na kolorowe etykiety do drukarek i można wygodnie wybierać styl czcionki, wyróżnienia, ozdobniki. Pamięć tej drukarki mieści do 9 szablonów. Dostaniemy się do nich przez specjalne przyciski nawigacyjne, które będą nam ułatwiały możliwość korzystania z nowego narzędzia.

Drukarka Dymo LetraTag QX50

Jest zasilana sześcioma bateriami AA oczywiście warto mieć je w zapasie. Jeśli jednak zdarzy się, że zapominamy kupować baterie to będzie można podłączyć ją do sieci przez kabel i będzie można wykorzystywać stacjonarnie, np. na biurku. Możliwości wykorzystywania takiego sprzętu są wtedy większe. Oczywiście warto takżę sprawdzić jak to wygląda jeśli chodzi o inne dostępne na rynku drukarki.