Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Tworzenie modeli zaopatrzenia biura: czy nie powinieneś pracować?

7 stycznia 2021

Jest piątek, a gdy dzień pracy i tydzień dobiegają końca, myślę o czymś innym niż tylko o samej pracy. W tym duchu znalazłam post z bloga magazynu Make, który zebrał wszystkie swoje zgłoszenia dotyczące... ahem, niestandardowych zastosowań materiałów biurowych. Muszę przyznać, że to zabiera mnie z powrotem; prawie wszystkie moje prace biurowe wiązały się z tworzeniem rzeczy z materiałów biurowych w tym czy innym miejscu. Osobiście uważam, że ten rodzaj trójwymiarowego doodlingu jest niezbędny dla utrzymania kreatywności i energii w miejscu pracy (a przynajmniej tak powiedziałam moim szefom), więc weź kilka z tych pomysłów i działaj z nimi!

Zaopatrzenie biura Mario Kart dzięki uprzejmości Donalda Kennedy'ego, który prowadzi na Flickr wszystkie rodzaje imponujących kreacji, jak również jego osobistą stronę KodyKoala. Wykonane ze spinaczy do segregatorów, kolorowych spinaczy do papieru i luźnych resztek. Ale te stopy wyglądają całkiem oficjalnie. Myślę, że GI Joe amputuje gdzieś bez swoich butów.

Kilka wariacji na temat statku kosmicznego Enterprise. Pierwsza z nich pochodzi z Instructables i ma spodek z czystych płyt DVD, gruby korpus Sharpie'a i ramiona klipsów do segregatora mocujące silniki piór atramentowych. Mniejszy wykonany jest ze spinaczy do papieru, małych klipsów do segregatorów i klipsa ściennego, który w rzeczywistości odrywa się dla dodatkowego realizmu! Cóż, chyba nie realizm. Wiesz o co mi chodzi.

Te projekty sci-fi są całkiem świetne i nie wymagają niczego więcej niż ciężkiego papieru lub kartonu i białego kleju. W zasadzie jest to kwestia druku i podążania za wskazówkami, a kończy się na fajnej, niewiarygodnie taniej dekoracji kabiny za cenę zadrukowanej kartki papieru. Po więcej pomysłów, po prostu uruchom wyszukiwarkę Google "papercraft". Będziesz zaskoczony różnorodnością rzeczy, które się pojawią.

Wreszcie, ten niesamowity Star Wars Tie Fighter wykonany z zabłąkanych materiałów Starbucksa. Ten model jest w całości wykonany z papierowych kubków, rękawów termicznych, pudełek na kawę, nośników na napoje i mieszadeł. Całkiem zdumiewająca praca fotografa magazynu Wired, Dana Wintersa.

Sprawdź post Make Magazine, aby zobaczyć więcej przykładów świetnych materiałów biurowych i prześlij mi swój własny e-mail na chase@ontimesupplies.com, a ja na pewno umieszczę je w późniejszych postach.