Piątek, 24 maja 2024

TOPS Produkty

20 listopada 2020

Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym można wziąć udział w konkursie Messy Desk Contest from On Time Supplies and TOPS Products. Staramy się znaleźć najgorsze biurko Messy Desk w Ameryce. Myślisz, że twoje biurko ma szansę na tytuł? Zrób zdjęcie i umieść je na stronie konkursu na Facebooku, a my pozwolimy decydować głosującym. Zwycięzca konkursu Messiest Desk Contest wygrywa Ultimate Desk Do Over - duże pudełko produktów TOPS, które gwarantuje uporządkowanie materiałów i segregatorów plątaniny nieporządanych biurek.

Nagroda główna TOPS Products Ultimate Desk Make Over:

Nagradzamy również mniejsze pakiety organizacyjne dla 1. i 2. miejsca w górę. Tutaj można zapoznać się z całą nagrodą, jak również z pełną listą zasad, ale w zasadzie sprowadza się ona do tego.

  1. Jak TOPS Products & On Time Supplies na Facebooku. Umieść zdjęcie swojego nieporządnego biurka na stronie konkursu na Facebooku. Powiedz swoim znajomym, żeby zagłosowali na Ciebie do 2 kwietnia! Brudne biurko z największą ilością głosów wygrywa.

Powodzenia!

Uwielbiamy słyszeć, co myślisz o naszych produktach i usługach biurowych w On Time Supplies. Czasami dostajemy tak świetną recenzję, że musimy się nią dzielić i chwalić się sobą i naszymi wspaniałymi markami! Niedawno otrzymaliśmy świetną recenzję Pendaflex® Transparent Colored Tabs for Hanging File Folders. Jeśli nadszedł czas na ponowne zamówienie kartotek z plikami, jeden z naszych klientów uważa, że należy wypróbować Pendaflex File Tabs.

Wypróbuj Pendaflex® Transparent Colored Tabs for Hanging File Folders już dziś.

Przypomnienie: nadal masz czas, aby wziąć udział w konkursie Messy Desk Do Over Contest, który ma na celu optymalną zmianę wyglądu biurka z produktów OnTimeSupplies.com & TOPS. Po prostu "Like" On Time Supplies & TOPS na Facebooku, zrób zdjęcie swojego nieporządnego biurka i umieść je tutaj. To jest demokracja, więc nieporządane biurko z największą ilością głosów wygrywa. W piątek jest ostatni dzień na wejście, więc się pospieszcie. Poważnie, dostaniesz ładunek wszystkich łupów, które możesz wygrać!

Czy biurko wygląda jak kupa smieci? On Time Supplies & TOPS Products chcą zobaczyć twoje brudne biurko. Zrób zdjęcie i umieść je na stronie konkursu TOPS na Facebooku, aby mieć szansę na wygraną w Ultimate Desk Do-Over Kit! Możesz wygrać wszystkie narzędzia potrzebne do nadania biurku kształtu na bardziej produktywne dni.

Jak wziąć udział w konkursie Messy Desk Do Over Contest na bezpłatne materiały biurowe TOPS:

  1. Jak On Time Supplies na Facebooku. Jak produkty TOPS na Facebooku. Umieść swoje nieporządne zdjęcie na biurku na stronie konkursu TOPS na Facebooku z napisem: "Mam tysiąc wycinków wstydu, bo jestem pilkerem". (po prostu nie używaj żadnych nazwisk, ok?)

Nagroda główna: wszystkie produkty TOPS, których potrzebujesz, aby uporządkować swoje nieporządane biurko!

Oto oficjalny regulamin konkursu Messy Desk Contest, ale sprowadza się on do tego:

NIE MA KONIECZNOŚCI ZAKUPU LUB PŁATNOŚCI, ABY WYGRAĆ

Kwalifikowalność

Aby móc wygrać nagrodę, uczestnik musi: a) ukończyć 21 lat w dniu rozpoczęcia konkursu oraz b) nie być pracownikiem (ani nie mieszkać z pracownikiem) TOPS Products, RR Donnelley & Sons, i/lub OnTimeSupplies.com lub jego oddziałów, agencji reklamowych lub wykonawców. Konkurs jest nieważny wszędzie tam, gdzie jest to zabronione lub ograniczone przez prawo. Konkurs podlega wszystkim obowiązującym przepisom prawa federalnego, stanowego i lokalnego.

Wielokrotne głosy na osobę

Od 30 marca od godziny 12:00 CST kibice mogą oddać 1 głos dziennie w okresie od 30 marca do 2 kwietnia o godzinie 23:59 CST.

Nieodpowiednia treść

Treści obsceniczne, profanacyjne, prowokacyjne lub w inny sposób wątpliwe nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie wyłączną dyskrecję co do tego, co stanowi treści niewłaściwe.

Prawa

Przystępując do konkursu, uczestnicy wyrażają zgodę na wyświetlenie ich zgłoszonej nazwy na naszej stronie internetowej i wykorzystanie jej przez nas w dowolnym celu, w dowolnym czasie, bez żadnych opłat ani innych form rekompensaty. Zastrzegamy sobie prawo do dyskwalifikacji użytkowników, bez powiadomienia i z jakiegokolwiek powodu. Promocja ta nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana ani administrowana przez Facebook, ani z nim związana. Informacje przekazywane przez uczestników są wykorzystywane za zgodą wyłącznie przez Produkty TOPS i/lub Dostawy na czas.

Przeczytaj cały tekst drobnym drukiem tutaj.

To było najlepsze zdjęcie magazynowe, jakie mogliśmy znaleźć, aby dać Ci znać, że coś zabawnego i ekscytującego jest tuż za rogiem. Ok, ok, oto wskazówka: prawdopodobnie, być może, na pewno będzie szansa na zdobycie darmowych materiałów biurowych! Wróćcie do nas 25 marca i przygotujcie się na wiosenny sezon sprzątania.

Jeśli pod koniec dnia pracy twoje oczy się poparzyły, boli cię szyja lub rozmyły wzrok, cierpisz na zmęczenie oczu. Nadwyrężenie oczu związane z komputerem jest dość powszechną dolegliwością w miejscu pracy. Na szczęście, nadwyrężeniu oczu można także dość łatwo zaradzić. Ten film wideo CNET zawiera kilka świetnych wskazówek na temat poprawy ergonomii miejsca pracy i zmniejszenia obciążenia oczu. Większość z nich polega na wprowadzeniu kilku bezpłatnych, łatwych zmian w miejscu pracy. Ale jest kilka rzeczy, w których OnTimeSupplies.com może Ci pomóc. Te niedrogie materiały biurowe pomogą Ci zmniejszyć zmęczenie oczu podczas pracy.

Źródło: CNETTV

Możesz to uznać za film śledzący nasz post na temat biurowych plików kolorowych. Otrzymaliśmy od Smeada wiele świetnych informacji na temat tego postu, a teraz połączyli to wszystko w szybki dwuminutowy film. Zasadniczo, chcesz podzielić swoje pliki na 4-6 kategorii, a następnie przypisać kolor do każdej z nich.

Po kodowaniu kolorem, możesz natychmiast zidentyfikować kategorię. To znacznie ułatwia archiwizację i wyszukiwanie dokumentów. Obejrzyj dzisiejszy film Smead Organomics.

Źródło: SmeadOrganomics

To Miesiąc Wellness w miejscu pracy i czy jest lepszy sposób na świętowanie niż likwidacja najbardziej niebezpiecznych miejsc pracy w Ameryce? Niektóre z zawodów wymienionych na liście nie są zaskoczeniem - tak, wiedzieliśmy, że egzekwowanie prawa to niebezpieczna praca. Ale są też pewne niespodzianki.

Pięć najniebezpieczniejszych zawodów w Ameryce:

  1. Robotnicy Pomoce pielęgniarskie, sanitariusze i asystenci Dozorcy Kierowcy ciężarówek Oficerzy policji

Łącznie tych pięć zawodów odpowiada za 20% wszystkich nieśmiertelnych urazów w miejscu pracy. Większość z tych urazów to urazy mięśniowo-szkieletowe - każda rzecz od złamanych kości, napiętych mięśni, powtarzających się urazów spowodowanych stresem i tym podobnych.

Źródło: Bureau of Labor Statistics

Kimberly Clark Professional przeprowadziła badania, aby dowiedzieć się, gdzie w typowym miejscu pracy ukrywają się zarazki. Zidentyfikowali oni sześć punktów zapalnych dla zarazków i, co jest szokujące, armatura łazienkowa nie znajduje się nigdzie na liście. Pięć z pierwszej szóstki znajduje się w pokoju wypoczynkowym. Zgadza się. Tam, gdzie jesz!

Sześć najgorętszych miejsc w twoim biurze:

1. Bateria kuchenna 2. Uchwyt kuchenki mikrofalowej 3. Klawiatura komputerowa 4. Uchwyt drzwi lodówki 5. Przycisk fontanny wodnej 6. Przycisk automatu do sprzedaży.

Pomijając czynnik lukru, te wysokie poziomy zanieczyszczeń kosztują biznesmenów. Chorzy pracownicy kosztują gospodarkę 227 miliardów dolarów rocznie z powodu utraty wydajności. Możesz spowolnić rozprzestrzenianie się zarazków w pomieszczeniu, w którym odbywa się przerwa w pracy, regularnie czyszcząc powierzchnie środkami dezynfekcyjnymi i pielęgnując dobre nawyki osobiste pracowników. Kimberly Clark oferuje kilka wskazówek, które mogą mieć duży wpływ.