Niedziela, 18 kwietnia 2021

Review of the day: zaoszczędzić 200 dolarów na masowe ceny Pendaflex File Jackets.

20 listopada 2020

Dostajemy tak wiele przemyślanych recenzji na temat materiałów biurowych w On Time Supplies, że zacząłem je podkreślać na Office Ink. Te recenzje są całkowicie niezamówione i pochodzą od prawdziwych klientów. Uwielbiam czytać wszystkie komentarze, ale muszę przyznać, że moje ulubione to te, które pokazują jak niezależna firma On Time Supplies oferuje lepszą obsługę, lepsze oferty i lepszy wybór niż duże sieci sklepów pudełkowych. Jeden z naszych klientów z Karoliny Północnej miał właśnie takie doświadczenie, kiedy odkrył nasze zniżkowe ceny hurtowe na wzmocnione filety Pendaflex® Manila:

Wypróbuj kurtki Pendaflex Manila Reinforced File Jackets. Zaoszczędź w firmie 200 dolców i bądź bohaterem dla chłopaków i dziewczyn w zielonych cieniach do powiek!

Jak już wcześniej zauważyliśmy, polityka biurowa jest nieunikniona, gdy zamyka się grupę ludzi na osiem godzin dziennie. Tak więc, podczas gdy wyrażenie "polityka biurowa" może pozostawić w ustach zły gust, trudno jest awansować, jeśli wiesz, jak jednocześnie dobrze pracować ze swoimi kolegami i wyróżniać się z tłumu. Mamy dziś stanowisko dla gości pełne dobrych rad, jak radzić sobie z polityką biurową od ludzi z Official Space.

Jak radzić sobie z polityką biurową: The Business Success Cheat Sheet

Kontynuuj czytanie →

W związku ze zbliżającym się Dniem Pamięci, jedyne o czym mogę myśleć, to wszystkie dobre jedzenie, jakie mam zamiar zrobić w ten weekend. To dlatego, że mam najlepszy przepis na sos barbecue w historii. A ty masz szczęście, bo jestem gotów się nim podzielić. Ok, to nie jest mój przepis na sos barbecue. Odkryłam nagrodę Kathy's Award Winning Barbecue Sauce Recipe na Allrecipes.com w ostatnim Dniu Pamięci i to była najlepsza rzecz, jaką włożyłam w usta do Święta Dziękczynienia.

Zrobiłem ten słodki i pikantny sos grillowy przepis na kurczaka, wieprzowinę i wołowinę, i to jest pyszne na wszystkich trzech. Stosuję się do instrukcji dokładnie tak, jak jest napisane, ponieważ Kathy zdobyła nagrody za swój przepis na sos grillowy, a ja nie. Zostawiałem out płynnego dymu przed, i podczas gdy sos jest wciąż całkiem smaczny, ale nie tak smaczny.

Kompletny przepis na sos grillowy można znaleźć tutaj (uwaga: film automatycznie uruchamia się pod linkiem, więc zmniejsz głośność, jeśli podstępnie badasz przepisy na sos grillowy w pracy).

Nie możesz przegapić przepisu na sos barbecue? Uwielbiam Kathy's, ale po całym jej lecie jestem skłonny się trochę rozgałęziać. Jeśli masz świetny przepis na sos barbecue, umieść go w komentarzach, a my podzielimy się nim na naszej stronie na Facebooku.

Dzień Pamięci jest tuż za rogiem, gotowy do rozpoczęcia sezonu nieporządanych dzieciaków. Oops, chodzi mi o sezon letni! Ale tak, dzieci są niechlujne. I wygląda na to, że w lecie robią dodatkowy bałagan. Na szczęście są wilgotne towelety na te czasy, kiedy ty i twoja rodzina jesteście w drodze, a wy nie możecie umyć rąk - i nie możecie po prostu zanurzyć dzieci w wannie.

Sprzedajemy wiele chusteczek do rąk w dziale zaopatrzenia na czas, ale jedna rzecz, którą naprawdę kochamy w Wet Ones, to coś, na co zwrócił nam uwagę klient: Kanistry Wet Ones są zaprojektowane tak, aby pasowały do uchwytu kubka w samochodzie, dzięki czemu są to idealne chusteczki do czyszczenia na wycieczki samochodowe z dziećmi. Chusteczki Wet Ones są również bardzo uniwersalne. Na ich stronie internetowej znajduje się lista 99 różnych szmatek, które Wet Ones czyści. Poniżej wymieniłem dziesięć moich najlepszych letnich zastosowań.

Dostajemy mnóstwo recenzji na stronie On Time Supplies i czytamy każdą z nich. Uwielbiamy słuchać tego, co myślisz, a zwłaszcza Twoich myśli na temat niektórych z naszych trudno dostępnych materiałów biurowych. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się znaleźć produkt, który Twoim zdaniem byłby wszędzie? To właśnie stało się z Jerrym. Wiedział, że potrzebuje czegoś, co pomoże mu zorganizować 3 segregatory pierścieniowe na jego biurowych półkach z książkami. Po prostu nie był pewien, czego potrzebuje i gdzie go zdobyć. Więc dla Jerry'ego samoprzylepne oprawki do segregatorów C-Line® i dostawy na czas były jak prezenty z góry - a przynajmniej prezenty od Google.

Wypróbuj samoprzylepne oprawki do segregatorów C-Line® i powiedz nam, co myślisz!

Najlepsza część recenzji Jerry'ego - oprócz części o Time Supplies, która całkowicie skopała tyłek firmie Staples - jest taka, że przypomniała mi ona o wyprostowaniu moich własnych regałów na książki.

Gratulacje dla wszystkich nowych absolwentów 2013 roku! Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie nie będziesz bezrobotny wiecznie, pomimo tego, co być może słyszałeś w niektórych bardziej histerycznych doniesieniach medialnych. Według New York Timesa, absolwenci szkół wyższych radzą sobie całkiem dobrze w tej trudnej gospodarce. Absolwenci uczelni mają niższą stopę bezrobocia - 3,9% w porównaniu z 7,5% dla całej siły roboczej.

Niezbyt dobre wieści? Twoja pierwsza praca może być poza twoim kierunkiem studiów. Albo praca, która tradycyjnie nie wymagała nawet dyplomu. Rynek pracy poprawił się po nadejściu recesji, ale większość nowych miejsc pracy to praca nisko wykwalifikowana. Z The Times:

Istnieje wiele dowodów na to, że pracodawcy zatrudniają pracowników z wyższym wykształceniem na stanowiska, które w rzeczywistości nie wymagają umiejętności na poziomie college'u - stanowiska takie jak recepcjonistki, sekretarki, kelnerki, wypożyczalnie samochodów itp. "Osoby wysoko wykwalifikowane mogą podejmować pracę osób o średnich kwalifikacjach, a osoby o średnich kwalifikacjach mogą podejmować pracę osób o niskich kwalifikacjach", powiedział Justin Wolfers, profesor polityki publicznej i ekonomii na Uniwersytecie w Michigan. "A osoby o niskich kwalifikacjach nie mają szczęścia.

Zaczynasz żałować czasu i pieniędzy, które wydałeś na ten stopień? Nie - stopień naukowy nadal się opłaca na rynku pracy. Możesz oczekiwać, że zarobisz około 80% więcej niż pracownicy bez dyplomu. Tak więc, pomimo skalibrowanych oczekiwań i elastyczności potrzebnej do poruszania się po tym rynku pracy, Twoje wykształcenie nadal było warte inwestycji.

Źródło: http://www.nytimes.com/2013/05/04/business/college-graduates-fare-well-in-jobs-market-even-through-recession.html

Co jakiś czas ktoś zapyta nas w dziale dostaw na czas, gdzie można znaleźć karty charakterystyki produktu. Chętnie dostarczymy karty MSDS na życzenie, ale można je znaleźć na naszej stronie internetowej. Wystarczy przeszukać naszą Bazę Danych MSDS, aby znaleźć karty MSDS do pobrania, które można wydrukować dla tysięcy materiałów biurowych.

Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem kart MSDS do materiałów biurowych, skontaktuj się z nami pod bezpłatnym numerem 1-866-501-6055.

W dziale materiałów eksploatacyjnych On Time Supplies pojawiło się ostatnio ciekawe pytanie: czy można używać plastikowych taśm etykietowych DYMO jako przywieszek do roślin? Wydawało nam się, że to dobry pomysł! Zadzwoniliśmy jednak do naszego przedstawiciela firmy DYMO, aby potwierdzić, że pasek plastikowej taśmy etykietowej stanowi doskonały przywieszkę do roślin. Chociaż plastikowa taśma etykietowa DYMO LetraTag nie jest całkowicie wodoodporna, jest wystarczająco trwała, aby przetrwać sezon na zewnątrz ogrodu.

Nie posiadasz drukarki etykiet DYMO? Cóż, po pierwsze, teraz jest świetny czas, aby ją kupić! Możesz też użyć innej marki laminowanych taśm etykietowych, takich jak Brother TZe Series Labels, a nawet odpornych na warunki atmosferyczne etykiet wysyłkowych do przywieszek do roślin DIY. Etykiety odporne na warunki atmosferyczne są na tyle wytrzymałe, że pozostają nienaruszone i czytelne przy złej pogodzie. Wystarczy policzkować etykiety wysyłkowe na doniczce lub złożyć je na stosie.